УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » події » До уваги водіїв!

До уваги водіїв!

На автодорозі Н-25 в районі села Ремчиці Сарненського району тимчасово введено обмеження руху автомобілів загальною масою понад 10 тонн. Обмеження введено на час виконання підрядною організацією ремонтних робіт на мосту через річку Горинь. Для зручності місцевого населення та водіїв транспортних засобів загальною масою до 10 тонн в місці виконання робіт облаштовано тимчасову понтонну переправу. 

Об‘їзд місця виконання робіт для великогабаритних автомобілів здійснюється автодорогами:

  • Т-1810 Дубровиця - Любиковичі - Сарни;
  • Т-1817 Бережниця - Антонівка - Городець - М-07.

Поточний середній ремонт мосту на км 50+589 автомобільної дороги Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів вартуватиме платникам податків 14 627 239 гривень, що майже на 20% нижче очікуваної вартості робіт (тендер в Прозорро https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-22-001256-c). Значної економії вдалось досягнути завдяки дотриманню високих стандартів прозорості та ефективності використання бюджетних коштів, що є одним з наріжних каменів у діяльності Служби автомобільних доріг у Рівненській області та Державного агентства автомобільних доріг України. 

Хід, якість та обсяги виконання робіт контролюється фахівцями Служби автомобільних доріг у Рівненській області. Слід зазначити, що відповідно до укладених угод роботи оплачуються лише після належного підтвердження їх якості та обсягів. Також відповідно до укладених угод на залізобетонні конструкції поширюється гарантія 8 років, а на асфальтобетонне покриття - 3 роки. 

Служба автомобільних доріг у Рівненській області перепрошує водіїв за тимчасові незручності та просить врахувати встановлені обмеження при плануванні поїздок Рівненщиною.

 

Прес-служба САД у Рівненській області