УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » 555 днів «Великого будівництва»

555 днів «Великого будівництва»

За цей час капітально відремонтовано чи в процесі ремонту більше ніж за попередні 10 років. Цілком змінено підхід до експлуатаційного утримання. Але головним здобутком вважаю те, що нам вдалось, по-перше: привести «Велике будівництво» в громади, які десятиліттями не бачили подекуди і ямкового ремонту. А по-друге запустити мультиплікатор в економіці регіону, адже бізнес повірив у те, що держава може бути надійним партнером. А значить можна вкладати оборотні кошти не лише в оновлення техніки, а й інвестувати в об’єкти, які тимчасово мають обмежене фінансування.

Разом з головою Рівненської ОДА - Віталієм Ковалем в минулому році вийшли до громад з простою ініціативою - допомогти собі і державі відремонтувати державні дороги, що пролягають через території громад.

Вже зараз маємо 9 таких об’єктів в активній фазі реалізації.

Понад 67 кілометрів тільки Територіальних доріг. Ремонтуються за проектами, розробленими коштом громад з урахуванням всіх побажань людей. Для прикладу з 2010 по 2016 рік на Рівненщині відремонтовано 72 кілометри державних доріг.

Понад 1 мільярд державних гривень – сума договорів з підрядниками за розробленими громадами проєктами, які стали частиною «Великого будівництва».

Левова частка цих коштів, наразі – оборотні кошти підрядників, котрі будують якісно сьогодні. А ми, як найбільший інфраструктурний замовник усвідомлюємо надзвичайно високий рівень довіри приватного бізнесу до державних інституцій.

 

Прес-служба САД у Рівненській області