УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв: з 31 травня 2021 року вводиться обмеження руху для вантажівок

До уваги водіїв: з 31 травня 2021 року вводиться обмеження руху для вантажівок

Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C з 31.05.2021 року на дорогах загального користування державного значення області вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн з 10 до 22 години включно.

Важливим є не лише ремонт, а й правильна експлуатація автошляхів. Дороги є спільною власністю, тож піклування про них – теж є спільним завданням. По всій території України з 1 червня діятиме температурний режим. Вантажівки понад 24 тони не мають права пересуватись дорогами Рівненщини, коли на вулиці – понад 28 градусів тепла. У спеку усі вантажівки зобов’язані перебувати на майданчиках відстою.

Під впливом температури повітря понад 28 градусів дорожнє покриття нагрівається до критичних температурних показників, внаслідок чого конструкція дорожнього одягу під впливом динамічного навантаження різко втрачає опорну здатність. Рухаючись такою дорогою великоваговий транспорт лишає на ньому свій слід – глибокі колії, через які утворюються тріщини, а згодом і вибоїни.

На Рівненщині діятиме 16 майданчиків для тимчасового відстою вантажівок. 

Місця розміщення майданчиків для тимчасового відстою транспортних засобів

Відділ експлуатаційного утримання доріг