Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Дорожники та рятувальники Рівненщини готуються до зими

Дорожники та рятувальники Рівненщини готуються до зими

Сьогодні Рівненщина долучилась до роботи Штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення. 

В ході селекторної наради обговорено питання готовності всіх причетних служб до реагування на надзвичайні ситуації та несприятливі погодні умови в зимовий період, а також визначено алгоритми взаємодії між відповідними службами. 

Служба автомобільних доріг області, місцеві управління ДСНС, патрульні, Укртрансбезпека, Облавтодор та місцева влада вже приступили до планування роботи на найбільш проблемних ділянках доріг області, аби не допустити транспортного колапсу і забезпечити безперешкодний рух дорогами області.

 

Дочірнє підприємство «Рівненський облавтодор» вже почало акумулювати сіль та інертні матеріали для обробки доріг області в зимовий період. 

Профільне управління облдержадміністрації, яке вже другий рік являється балансоутримувачем місцевих доріг, запланувало ревізію сил і засобів підрядних організацій, які виграли тендери на експлуатаційне утримання місцевих доріг області.

 

 

Прес-служба САД у Рівненській області