Служба автомобільних доріг
у Рівненській області

» Прес-центр » новини » На М-19 запрацював новий світлофор

На М-19 запрацював новий світлофор

На автодорозі М-19 в місті Дубно запрацював новий світлофор. Оскільки автодорога міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече пролягає в тому числі і через місто Дубно досить важливим є аспект безпеки дорожнього руху та комфорту місцевого населення. Аби вирішити ці два важливі питання було прийнято рішення поблизу цукрового заводу, де проживає велика кількість людей та сконцентровано кілька підприємств, облаштувати пішохідний перехід регульований світлофором.

До речі, саме сьогодні – 5 серпня відзначають міжнародний день світлофора. Попередник сучасних світлофорів був встановлений 5 серпня 1914 року в Америці у місті Клівленд, мав зелений і червоний сигнали.

Але перший світлофор винайшов британець Джей Найт в 1868 році. Цей світлофор був встановлений у Лондоні біля парламенту, мав два семафорних крила і управлявся вручну.

Перший світлофор в Україні був встановлений в 1936 році у Харкові.

Станом на сьогоднішній день тільки на балансі Служби автомобільних доріг у Рівненській області перебуває 17 трисекційних світлофорних об‘єкти і 6 жовтих миготливих світлофорів, які попереджають водіїв про імовірну небезпеку на дорозі. Вказані світлофори розташовані на дорогах державного значення.

 

 Прес-служба САД у Рівненській області