УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » На Рівненщині перекрито рух міжнародною автодорогою

На Рівненщині перекрито рух міжнародною автодорогою

На 290 км автодороги М-06, в районі села Синів, Гощанського району група протестувальників перекрила рух міжнародною трасою Київ-Чоп. Слід зазначити, що вимоги протестувальників стосуються господарської діяльності місцевих підприємців та якості роботи органів місцевого самоврядування, проте вимушеними заручниками «народного гніву» стали десятки, якщо не сотні водіїв, що рухаються вказаною автодорогою. 

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звернулась до поліції з вимогою негайно вжити заходів для відновлення руху автодорогою міжнародного значення, яка є основною транспортною магістраллю, що сполучає західну частину України та її центр і столицю. 

Слід зазначити, що право на мирне зібрання громадян охороняється Конституцією України і є одним зі стовпів демократичного суспільства. Водночас таким же конституційним правом громадян є і свобода пересування. 

Нагадуємо учасникам акції протесту і про те, що блокування транспортних комунікацій є злочином і за це передбачена кримінальна відповідальність. 

Водночас рішення щодо відкриття кримінального провадження і внесення відомостей до ЄРДР це виключна компетенція правоохоронних органів.

Перепрошуємо водіїв за тимчасові незручності та просимо врахувати інформацію про перекриття руху при плануванні поїздок Рівненщиною.

 

Прес-служба САД у Рівненській області