УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Над Рівненщиною досить активно засніжило. За прогнозами синоптиків снігопад триватиме до кінця доби

Над Рівненщиною досить активно засніжило. За прогнозами синоптиків снігопад триватиме до кінця доби

Проїзд дорогами державного значення забезпечено! Ситуація контрольована. Працює 62 машини та механізми підрядних організацій.

Зважайте на прогноз погоди плануючи поїздки Рівненщиною. Не забувайте правил безпечного кермування в зимовий період. Не будьте самовпевненими, якщо ваш водійський досвід, стан автомобіля чи погодні умови викликають сумніви — краще скористайтеся громадським транспортом. Перевірте стан автомобіля: гуму, фари, склоочисники, акумулятор та роботу гальм на відкритому майданчику. Їдьте плавно, уникайте різких рухів кермом, рівномірно та виважено користуйтеся педалями. Тримайте дистанцію та гальмуйте завчасно.

Зимова дорога вимагає іншого швидкісного режиму, обирайте безпечну швидкість. Пам’ятайте про потенційно небезпечні ділянки на зимовій дорозі: перехрестя, нерегульовані пішохідні переходи, зупинки (де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух), а також мости та естакади, які за низьких температур леденіють. Уважно слідкуйте за іншими учасниками руху, передбачайте їхні маневри.

Не забувайте, що пішоходи можуть впасти на слизькій поверхні. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування навчальних установ (школи, дитсадки), знижуйте швидкість до мінімуму.

Перелік місць відстою транспортних засобів у розрізі автомобільних доріг загального користування: https://bit.ly/3DeFe6w

 

Прес-служба САД у Рівненській області