УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019 року

Підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019 року

Цього року у Рівненській області пріоритетом Служби автодоріг у Рівненській області був розвиток інфраструктури регіону та підготовка до реалізації проекту Північного обходу міста Рівне. Зокрема, на автодорозі Н-25 розпочато середньо-поточний ремонт мосту через річку Горинь, та проведено середньо-поточний ремонт на ділянці км 149-153. Разом з інтенсивним і ефективним виконанням робіт в рамках експлуатаційного утримання на вказаній автодорозі вдалося досягти видимого і значного покращення стану автодороги в цілому і розширенню транзитного потенціалу з республікою Білорусь.

Разом з тим, як в рамках експлуатаційного утримання так і середньо-поточними ремонтами істотно покращено стан автодороги М-19, яка поєднує Волинь, Рівненщину та Тернопільську область. Також на автодорозі М-19 введено в експлуатацію світлофорний об’єкт, що значно підвищує рівень безпеки дорожнього руху на ділянці, що проходить в межах міста Дубно.

Окремо слід зазначити роботи з розвитку мережі територіальних доріг державного значення. Цьогоріч зусилля дорожників були концентровані на автодорозі Т-1808, зокрема на ділянці, що сполучає місто – супутник Рівненської АЕС – Вараш, та одну з основних туристичних принад Рівненської області – озеро Біле з автодорогою М-07.

Загалом при ліміті на експлуатаційне утримання доріг загального користування державного значення у Рівненській області на рівні 174 мільйони гривень близько 120-ти мільйонів – виконання робіт з використанням гарячого асфальтобетону, в тому числі і великими картами. 

Підписано договір і триває підготовка до початку будівельних робіт з будівництва першої черги Північного обходу міста Рівне, що дозволить покращити транзитний потенціал Рівненської області, та забезпечить надійне та комфортне транспортне сполучення Волинської області а міста Луцьк з автодорогами М-06 та Н-25.  

Наразі сьогодні в Укравтодорі начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області - Петро Удовиченко доповів про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів та плани робіт на наступний рік.

 

Прес-служба САД у Рівненській області