УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Прозорість у діяльності Служби автомобільних доріг

Прозорість у діяльності Служби автомобільних доріг

Служба автомобільних доріг у Рівненській області провадить свою діяльність відповідно до  Закону України «Про публічні закупівлі», який  установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Всі закупівлі та плани Служби автомобільних доріг опубліковані на веб-порталі Уповноваженого органу, де зберігається та оприлюднюється вся інформація про закупівлі. В даній системі кожна із закупівель містить тендерну документацію, в якій можна ознайомитися з технічним завданням закупівлі, та відповідно до якої проводиться оцінка тендерних пропозицій учасників. Разом з тим, на  веб-порталі Уповноваженого органу розміщуються та зберігаються протоколи тендерного комітету про відхилення пропозиції учасника, де описано підстави, з яких пропозицію відхиляють або оприлюднюється намір про укладання договору.  За роз’ясненням щодо проведення процедур закупівель можна звертатися в тендерно-договірний відділ Служби автомобільних доріг за телефоном (0362) 26-67-47.

Посилання на оголошення про проведення торгів також розміщуються на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Рівненській області за наступним посиланням https://rv.ukravtodor.gov.ua/diialnist/7112/oholoshennia_protsedur_zakupivel.html.

 

Прес-служба САД у Рівненській області