УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » Сьогодні поінформували депутатський корпус Рівненської обласної ради про хід виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі до Білого озера - Т-18-08

Сьогодні поінформували депутатський корпус Рівненської обласної ради про хід виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі до Білого озера - Т-18-08

У 2021 році буде капітально відремонтовано майже 17 кілометрів автомобільної дороги Т-18-08, так званої дороги на Біле озеро.

Наразі триває тендер на ремонт 16,1 кілометра дороги між Старою Рафалівкою та Рудкою. Очікувана вартість робіт 347 мільйонів 395 тисяч гривень. За ініціативи та сприяння голови Рівненської ОДА - Віталія Коваля об’єкт було включено до програми Президента «Велике Будівництво». Оперативно було профінансовано 887 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації, та по завершенню проектування та проходження проектом необхідних експертиз та перевірок оголошено торги на виконання робіт. Тендер буде завершено 30 липня 2021 року, після чого в найстисліші терміни підрядник приступить до ремонту дороги.

Окрім робіт капітального характеру в рамках бюджету експлуатаційного утримання постійно виконуються ремонтні роботи. Так у 2020му році відремонтовано 22,9 кілометри цієї дороги між автодорогою М-07- так званою «Варшавкою» та селом Стара Рафалівка. Окрім того в с.Стара Рафалівка влаштовано 1,7 кілометри нового асфальтобетонного покриття.

На ділянці Стара Рафалівка - Полиці виконано поверхневу обробку дорожнього покриття загальною протяжністю 14 кілометрів. Однак через низьку якість вказані роботи Службою автодоріг в області прийняті та оплачені не були. У 2021 році підрядник власним коштом зобов’язаний виправити неякісно виконані роботи.

Ділянку протяжністю 3 км від села Полиці до автодороги М-07 було відремонтовано струменевим методом.

Окрім вищезазначеного вже місяць тривають роботи з експлуатаційного утримання - ремонт ділянок білощебеневого покриття. Зокрема відремонтовано 4 кілометри між селами Більська Воля та Рудка. Вартість робіт - півмільйона гривень. За сприяння голови ОДА ще орієнтовно 550 тисяч гривень скеровано на ремонт білощебеневого покриття 10 кілометрів дороги між селами Більська Воля та Борове і ці роботи тривають та мають бути завершені до 1 червня.

Також на даний час тривають роботи з ямкового ремонту покриття гарячим асфальтобетоном в селі Полиці.

Загалом Т-18-08 (так звана «дорога на Біле озеро») це 81,6 кілометрів шляху, який сполучає колишній райцентр Зарічне з центром новоствореного Вараського району, а місто Вараш з міжнародною трасою М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

При цьому тільки 24,5 кілометрів цієї дороги має асфальтобетонне покриття. Решта - чорне шоссе, білощебеневі ділянки та бруківка. На всій протяжності Т-18-08 є 7 мостів загальною протяжністю 371 метр.

Прес-служба САД у Рівненській області