УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » У Квасилові ремонтують дорогу Т1801

У Квасилові ремонтують дорогу Т1801

Сьогодні на автодорозі Т1801 в межах міста Квасилів працівники філії ДП «Рівненський облавтодор» розпочали ремонтні роботи з використанням гарячого асфальтобетону. У зв‘язку з фактично суцільним руйнуванням верхнього шару дорожнього полотна ділянка дороги завдовжки 200 метрів стала суцільною ремонтною картою. 

Упродовж двох днів дорожники фактично повністю замінять верхній шар асфальтобетону на ремонтованій ділянці. 

Роботи виконуються в межах доведених Службою автомобільних доріг у Рівненській області для підрядної організації обсягів та завдань під наглядом інженерів з якості та технічного контролю. 

- Восени ми стикнулись зі шквалом критики на свою адресу, адже люди були невдоволені тим, що роботи з ямкового ремонту не починаються негайно. Але ми не могли собі дозволити при тих погодних умовах фінансувати роботи з гарячим асфальтобетоном, адже це було б марнотратством. Зараз ситуація змінилась, маємо будівельний сезон, маємо гарну погоду, відтак можемо працювати ефективно, працювати на результат для громади і виконувати роботи якісно. На цю ділянку дороги Службою автомобільних доріг у Рівненській області виділено 800 тисяч гривень, - заявив у коментарі для ЗМІ Микола Козачок - заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області.

 

Прес-служба САД у Рівненській області