УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Рівненській області

» Прес-центр » новини » У Києві проходить Міжнародний семінар із стратегічного планування та оцінки ефективності управління дорожнім сектором

У Києві проходить Міжнародний семінар із стратегічного планування та оцінки ефективності управління дорожнім сектором

22 - 23 жовтня 2018 року у місті Київі триває Міжнародний семінар із стратегічного планування та оцінки ефективності управління дорожнім сектором. Організаторами семінару є Всесвітня дорожня асоціація (PIARC) спільно з Міністерством інфраструктури України та Київською міською державною адміністрацією.

Участь у семінарі беруть члени Технічних комітетів Всесвітньої дорожньої асоціації (PIARC) та запрошені міжнародні експерти, спікери та представники з країн Африки, Азії, Америки, Австралії та Європи, Міністерства, організації та дорожні агентства країн-сусідів України та інших країн, спеціалісти, а також студенти українських університетів, зацікавлені в управлінні ефективністю та добросовісному державному управлінні.

Серед учасників семінару також присутні заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Федорук Михайло Володимирович та начальник відділу експлуатації автомобільних доріг Служби Гарасюк Валерій Костянтинович.

Під час семінару учасники отримують нові знання та обмінюються досвідом з питань:

- Стратегічне планування в дорожньому секторі;

- Інструменти управління продуктивністю;

- Прозорість та доброчесність у дорожньому секторі;

- Порядок та практика утримання доріг в зимовий період;

- Перспективи та проблеми при впровадженні нових транспортних технологій.

 

Прес-служба САД у Рівненській області